It’s getting hot out here…

Tere tulemast kuumalaine!

Tegelikult on juba teisipäevast saati soe. Eile oli veel talutav ja tänase öö jooksul jahtus kõik üsna ilusti ka maha. Kuid see on alles algus. Töönädala alguseks lubab kohati lausa 37 kraadi ja see on juba palav.

Mulle meeldib soe, aga palavus enam mitte. Kõige ebameelivam on kui isegi öösel temperatuur alla 20 kraadi ei lange. Siis tekib selline tunne, et ei puhka välja.

Kui ma 2011 Austriasse kolisin, siis oli juuli jube külm. Siis läks Augustis järsult palavaks, mis jäi kestma Septembri lõpuni. Mäletan, et mul ei olnud miskit kerget suveks selga panna, sest me firmas on reegel, et õlad peavad kaetud olema ja kleit põlvini ulatuma.

Laupäeval plaanime Michaeliga Passausse klimatiseeritud ostukeskusesse põgeneda. Peamine põhjus on, et Michaelil ei ole mingeid õhukesi pükse ja mehed ei tohi meie firmas lühkadega ringi joosta.

Nädalavahetused on veel talutavad, sest siis saab basseinis või külma dushi all end jahutada. Mille üle ma üldse ei rõõmusta on, et kuumalaine haripunkt saabub esmaspäeval-teisipäeval. 8,5 tundi kerget sauna. Leevendus kuumale peaks saabuma alles neljapäeval.

Minu jaoks ei pea suvi olema teab mis palav. Optimaalne oleks kuni 25C. Minu jaoks on suve puhul tähtis päike. Nii kaua kui päke paistab on ka tore olla. Aga mis ma ikka vingun. Suvi on niigi lühike ja tasub sellest maksimum võtta. Ise ma vingusin terve talve, et mul on külm ja tahaks kuhugi kõrbesse. Siin see soe nüüd siis on.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s