Niisama lobisemist

Es ist Freitag, Freitag, Freitag!

Mõtlesin veidi loba juttu täna kirjutada. 14 päeva pärast saan ma vanematega Frankfurdis kokku. Nüüd on asi nii kaugel et saab kahe käe sõrmedel ja ühe jala varvastel juba lugeda kaua on jäänud jällenägemiseni. Vanematega on plaan siis 17;18 ja 19 juuli ringi rännata ja 19. õhtul siis minu juures maanduda. Kuhu me rändame, sellest ma kirjutan natuke hiljem. Ma täiega juba ootan.

Eile käisime me Peterskircheni küla kõrtsis söömas. Mul oli küll kõht tühi aga midagi sooja ma otseselt ei tahtnud nii, et ma sõin brettl jauset. Kõrtsis on suht põnev käia, kuna kõrtsmik teab kõiki küla kõlakaid. Näiteks praegu on suureks teemaks Michaeli kunagine naaber. Tema naine lasi kodust jalga ja hakkas küla pastoriga kokku elama. Pastor plaanib oma ametikohalt pühapäeval tagasi astuda. Enamasti on teemaks, kes kelle peale kaebas ja kes ei saa maad ära jaotatud. Ja siis n.ö. Peterskircheni põliselnikud, kes eelistavad oma perekonna liikmetega abiellumist ja kes kellega koos on. Mina neid inimesi ei tunne. Ma tean mis majas nad elavad ja kuidas nad välja näevad, aga ma pole elus ühtegi sõna nendega vahetanud. Enamasti need küla jutud lähevad minu puhul küll ühest kõrvast sisse ja teisest välja, kuid ikkagi on põnev vahest kuulata kuidas külas elatakse.

Oma ostulisti pole ma pikemat aega posititanud, kuna ma ei ole väga palju poes käinud ja sama asja postitada kogu aeg ei ole ka mõtet. Värsked asjad on meil aiast saada ja õhtuti me söömegi enamjaolt ainult salatit. Mulle kirjutas üks päev üks neiu, kes imestas minu ostulisti põhjal, et ma veel südamerabandust ei ole saanud. Ma iskilikult ei arva, et ma toitun nii ebatervislikult. Vahest tuleb ikka ette , aga kellel ei tuleks? Pigem on minu puhul probleem kogustes. Hetke eesmärk ongi õhtuti süsivesikuid vältida ning tasa pisi toitukoguseid vähendada . Ja ma võin kinnitada, et mu tervis on tip-top-a-okay. Mul on kõik tervise näitajad ideaalses väärtuses ja kontrollis käime me Michaeliga regulaarselt.

Kiisud on viimasel ajal ainult õues. Nad käivad toas vaid söömas. Kuna Shebat on ebamugav Austrias osta, sest nad ei ole kunagi pakendatud karpi siis mõtlesin katsetada, et äkki söövad nad Whiskasi ka. Ma tean, et mingit pressitud jama ei tasu neile pakkuda, sest sel puhul lakutakse vaid see vedelik sealt ümbert ära ja muu jääb puutumata. Whiskasi puhul nad söövad vaid pasteeti kus on lihatükke sees ning kastmes olevaid päris lihatükke. Boris ei olegi mure. Tema sööb kõike mis ette pannakse ja topelt kogustes. Doris on valiv nii kuivtoidu osas kui ka märja toidu osas. Mistõttu arvestame pirtsakama kassi vajadustega.

Täna on meil plaanis sõita Passausse. Wels oleks meie elamiskohale küll lähemal aga Passaus on suurem valik ja suuremad poed. Nädalavahetuseks me suuri plaane ei tee. Eesmärk on chillida basseinis ja võib-olla homme grillida.Tahaks vahelduseks niisama ka olla, sest kogu aeg on keegi külas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s