Its too hot

Liiga palav on. Täna öösel ei langenud õhutemperatuur alla 25C. See tähendab ka seda, et oli palav magada. Michael sooja armastaja ei ole, mis on üks põhjustest miks talle Eesti nii väga meelidb. Eestis on külm periood tunduvalt pikem kui Austrias. Palavusega on üsna ebameeldiv magada.

Kuna meil hakkavad padjad läbi minema, siis ostsin ma laupäeval uued padjad. Michaeli soov oli saada 70×90 cm padi. Kuna mu voodipesud suures ulatuses on mõeldud väikestele patjadele ja suurtele patjadele mõeldud voodipesud on mingist jubedast sünteetilisest materjalist, mis absoluutselt ei hinga, siis tuligi osta uus voodipesu. Ma isiklikult eelistan vaid puuvilla. Esiteks saab seda kuumalt pesta ja teiseks laseb see kehal hingata.

Passausse me see nädalavhetus ei jõudnudki. Michael oli üsna pikalt reedel tööl ja laupäeval ta lihtsalt ei viitsinud kuhugi sõita. Sundisin teda siiski vähemasti Riedi sõitma ja õhemad püksid said ära ostetud.

Ka rahulikust (ei-mingeid-külalisi) nädalavahetusest ei tulnud midagi välja. Michaeli ema ja vend Fabian tahtsid meie juurde grillima tulla. Poole ettevalmistuse pealt helistas Michaeli sõber Johann, et kas ta tohib ka tulla. Muidu möödus õhtu üsna rahulikult, kui välja arvata see, et ma pidin olema teenindav personal. Mulle lihtsalt ei meeldi ka kui keegi teine minu köögis miskit askeldab ilma, et ma juures oleksin. Ühel hetkel hakkas aga Fabian ülbitsema, et Michi ja Johann ei jaksa teda vette visata. Vedas kasti õlle peale lausa kihla. Nii kõhna nagu ta on oli Fabian väikese kähmluse järel vees. Kähmluse käigus sai Fabian käele sinika, millest ta ka emale rääkis ja mis tõttu Michael sai eile sõimata, et miks ta oma väikest venda nii kiusab. Vahest tekibki tunne, et mul on täitsa lasteaed koos…

Eilse leitsakuga veetsime me enamus ajast kas basseinis või diivani peal. Lihtsalt ei jaksanud mitte miskit teha. Kuumalaine lõpeb kolmapäeval. Täna kisub vaikselt vihmaks (kuigi siiani on nii umbes kaks tilka tulnud). Homme peaks olema kuumalaine haripunkt ja kohati lubab lausa 39C. Peale seda hakkab sadama ja siis läheb mõnusaks, sest maksimum temperatuur jääb pidama 25C peal.

;

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s