Mjau

Eile läks hullem kisa maja taga lahti. Mjau ja mjau. Doris kutsus mega valjult. Mõtlesime, et mis nüüd lahti. Valu mjau nagu ei olnud, see kõlab teist moodi.

Doris kutsus vaatama oma saaki. Nimelt oli ta muti kätte saanud ja nõudis paid ja kommi. Eks ta oma miljon paid ja kommi ka sai.

Tegelikult on meil pidevalt mingid laibad ukse ees, sest mõlemad kassid tublid jahimehed. Eriti nad hiiri ei söö. Pigem tuuakse saak meile. Ju siis me oleme nii kõhnad ja peaksime neid hiirekesi ka mugima. Sügisel saab olema jälle laipade uputus, kuna maja taga on maispõld.

Muidu kannatame ikka palavuse käes. Tahtsin eile sportima minna, aga paraku oli keegi kõik aknad seal stuudios lahti teinud. See aga tähendas seda, et need 33C mis väljas olid, olid ka spordikeskuses. Selle peale ma mõtlesin, et ma olen niigi palju higistanud, aitab tänaseks. Üldiselt on seal kliima aga keegi oli selle välja lülitanud.

Õhtusöögiks tegin hiirte asemel siiski see kord krevette salatiga. Lihtsalt selle palavusega ei jaksa midagi peale salatilehe närida. Krevetid olid külmutatud ja 200g eest maksin ma 5€. Aga ma väga, väga, väga tahtsin krevetti saada. Auatria mõnud… ka lõhe 100g hind on siin sama mis Eestis 1kg hind. Mis sest, et see sama Norra Lõhe.

Täna on plaanis minna Grieskircheni Vaatega Baari (Sicht Bar) after work Hugot jooma. Hugo on valge veini, piparmündi ja leedriõie maitseline jook. Carina ütles, et parim Hugo on just seal. Eks seda ma näen siis õhtu poole.

Tänaseks lubab siis 39C ja keskööl peaks välk ja pauk selle kuumalaine siis lõpetama. Külmaks ja vihmaseks siin õnneks ei lähe vaid ilm muutub stabiilsemaks  päikese ja maksimaalselt 25 C. Ühesõnaga – mõnus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s