Vahete vahel on vahede vahel vahed vahel..

No nii, nüüd on küll pikem vahe vahele tulnud. Peamine põhjus on, et vaikselt hakkab puhkus lähenema ja on tööl kiire ja natuke kodus ka.

Nädalavahetus oli kuidagi väga lühike, kuid see eest tegus. Reedel käisime sõpradega Eberschwangis söömas ja reserveerisime Moahofi mu sünnaks kohad ära. Miks me ise midagi ei tee tuleneb sellest, et Michil on järgmine esmaspäev väga pikalt koosolek ja me otsustasime, et ei ole mõtet kellelgi meist stressata.

Laupäeval käisime elektriku juures ja võtsime kataloogi kaasa, et lõpuks välja tuled ära tellida. Lisaks käisime kivisid valimas ja tellimas Valisime tumehalli graniidi ja see peaks 27. Juuli hommikul tulema. Michael arvutas välja, et kuskil kuus kuupmeetrit läheb meie maja ümber neid kive ehk siis 9 tonni. Enne seda tuleb aga kaks valgussahti keldriakende ümber eihitada ja osa maapinnast kuhu need ilusa kivid tulevad ära katta, selleks, et umbrohi ei hakkaks läbi kasvama. Lisaks sai veidi aias umbrohtu kitkutud ja siis tuli Michaelil mõte, et peaks basseini ikka sirgemaks saama. Selleks, et seda aga sirgemaks saada tuli see enne veest tühjaks lasta. Siis auk suuremaks kaevata ja siis jälle bassein täis lasta. Nii möödus meie laupäev.

Eilse hommiku veetsime me lampe valides ja üheteist paiku sõitsime me sõprade juurde basseinipeople ja grillima. Loomulikult jäid ülejäänud majapidamistööd laokile, mis tõttu ma veedan tõenäoliselt see nädal iga vaba õhtu kas pesu pestes (kuidagi peavad need ju masinasse ja masinast välja jõudma) või siis triikides.

Pea nelja päeva pärast hakkab ka mu väike seiklus koos vanematega. Olen teekonda veidi uurinud ja ootan juba põnevusega reedet. Reede hommikul läheb kell viis Passaust rong Frankfurti. Sõiduaeg on kuskil neli ja pool tundi ja ma sain oma pileti 19€-ga. Edasi läheb tee Moseli veinikeldritesse, aga sellest lähemalt natuke hiljem. Loen juba minuteid ja ootan põnevusega. Naljakas kui kiiresti läheb aeg. Pool suve on ka põhimõtteliselt möödas…

Ilma koha pealt oli nädalavahetus päikeseline ja mõnus. Sooja oli 25 kraadi. Mul õnnestus vaatamata päikesekaitsele oma selg ikkagi ära põletada – rohijate probleem. Hetkel on siin pilvine ja 18 kraadi, aga nädala lõpp kisub jälle sinna 33 kraadi kanti. Ma küll rändan ringi, aga tunub, et seal kus ma rändan on veelgi soem.

Täna on plaanis peale tööd aapteegist läbi käia ja basseini soolad ära osta, et PH stabiilne püsiks ja see elama ei läheks. Tahan ka elektriku juurde jõuda ja tuled ära tellida. Lisaks on veel hunnik triikimist, mis nädalavahetusel tegemata jäi… ja mõned pesud pesta. Kuigi trenni tahaks ka jõuda, siis tundub, et see jääb vaid tahtmiseks täna. Ehk homme? Eks näeb. Ma ei kavatse igal juhul stressata. Jõuab palju jõuab.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s