Oi ikka on palav – mis uudis…

Palav, palav, palav. Täna koju sõites näitas termomeeter 37 kraadi. Muru on igal pool ära põlenud. Mõnes mõttes on raske ja loeme juba minuteid esimese vihmasajuni, aga see on ju suvi. Suvi peab soe olema. Kuidagi tuleb see D-vitamiin kätte saada ja konte soendada.

Büroos oli lõpuks 32 kraadi kui ma täna sealt lahkusin. Ma ei tea kas ma hakkan selle kuumaga harjuma, aga vaikselt liiguvad asjad edasi. Eile sain ülipalju tehtud. Täna natuke vähem kuna oli üsapalju diskuteerimist ja koosolekuid. Aga kõik tundub kergem kui esmaspäeval.

Majal hoiame kõik väliskardinad all ja aknad kinni, nii et toas on hetkel mõnusad 26 kraadi. Kesknädala selg on ka murutud ja tuju hea.

Muud peale töö polegi väga toimunud. Selle palavusega on esmane aia kastmine, mis võtab iga õhtu pea poolteist tundi kuna meil on nii palju noori taimi mis tahavad kastmist.

Kahjuks on varsti suvi läbi. Oleme juba Augustiga peaaegu poole peal. Ma olen täiesti kindel, et hiljemalt veebruaris on nutt lahti, et tahaks seda sooja tagasi nii, et naudime veel seda mis suvel anda on ja rõõmustame selle üle, et on ilus, soe ja päikeseline suvi. Või nagu Austerlased kutsuvad – sajandi suvi.

Lõpetuseks tahaks soovida Annule siin blogis ka palju, palju õnne sünnipäevaks. Natuke kahju on, et ei saa sulle kalli teha sellel ilusal päeval. Jõudu, jaksu, tevist ja armastust! Olen õnnelik, et mul on sinusugune sõbranna nagu sina. Me tunneme teineteist juba pea 19 aastat millest juba enamuse oleme bffid. Märksõnadeks siinkohal on Simple Plan, pink bananas, maasika margaritad ja cookie. Mida kõike me koos oleme teinud ja läbi elanud. Ma tänan, et sa oled ikka olemas ja selle eest, et sa ei ole mulle kaugeks jäänud, kuigi enamus ajast on me vahel üle 2000 km. Kallid ja musid sulle!

P.S. Every blonde needs a brunette… And you are mine!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s