Mis nädalavahetus?

Oeh… miks need nädalavahetused nii kiiresti mööduvad? Alles oli reede…

Reedel lasime kell 12 tööjuurest kolleegidega jalga. Aeg oli Johanna tripp ette võtta. Võtsime suuna Welsi poole, kus alustuseks käisime itaalia restoranis Olivi söömas. Minu lõuna koosnes salatist ja suitsulõhe pastast. Pasta oli ise tehtud ja väga maitsev. Magustoidu jagasime kolmepeale ära – shokolaadikreem.

Pärast poole tegime väikese jalutuskäigu Welsi vanalinnas peale mida edasi läks siis päeva pea ürituse juurde. Nimelt olime broneerinud 40 minutit “Press the Buttonis”. See on fotostuudio kus oli kolm kaamerat. Kätte saime me puldid ja nuppu vajutades tegi kaamera pilti. 

Johanna oli väga närvis, sest Roman oli lolli juttu ajanud ja ta oli arvamusel, et me olime talle stripiklubisse aja bronninud ja ta kohtub “Magic Mike” taolise strippariga. Kui me siis “Press the Buttonisse” jõudsime oli ta päris paanikas. Kaasa ei aidanud muidugi ka see, et stuudio asus vanas meieris. Koht nägi päris tööstuslik välja. Õli valasime tulle veel sellega, et käskisime tal piitsa kaasa võtta (tal on kolm hobust kodus, mistõttu piits oli olemas). 

Kokkuvõttes naersime need 40 minutit kui igasuguseid lollie pilte tegime. No ei oska/ taha tõsiselt poosetada. Homme valime pildid välja ja nädala jooksul peaksid siis olemas olema. Eks ma mingi hulga postitan ka siia.

Edasi sõitsime Eferdingi Austria parimat jäätist sööma. Ja parim on ta tõesti maitselt. Vaarika jäätisel on isegi vaarika seemned sees. Ja sellega saigi me sõit läbi. 

Eile siis mässasime Fabiani kolimisega. Plaanitud oli, et Michael ja Johann kolivad Fabiani kuue tunniga ümber Riedist Mehrnbachi. Kokkuvõte oli aga see, et Michael helistas mulle veidi enne kümmet hommikul, et tule appi, sest Fabian ei ole pakkimist alustanudki. Fabiani idee seisnes selles, et kolib vaikselt asju ühe kaupa järgmised viis nädalat. Mu kõik laupäevased plaanid aknaid pesta ja veidi korda luua lendasid vastu taevast. Eile õhtul kella kaheksani kolisime kuuekesi Fabiani. Täna aitab Sabine pesude pesemise ja triikimisega edasi.

Täna tulevad juba ühe tunni pärast Victoria ja Johann kooki sööma, ehk siis päev jälle plaanitud. 

Järgmisel nädalavahetusel on Michaeli tädi sünnipäeva pidamine laupäeval. Michaeli vanaisal on aga esmaspäeval sünnipäev mis tõttu pole veel teada kas pühapäeval läheb ka peoks või alles nädal hiljem. Sellise tempoga pole siin midagi imestada, et nädalavahetustest puudu tuleb… 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s