Olen ikka elus :)

Loodetavasti kompenseerivad mu eemal oleku aja all pool postitatud pildid. Viimasel ajal on olnud üsna palju tegemist. Eriti palju on olnud tööl teha. Lisaks veel viimase nädala oleme me mingi viiruse tõttu tõbised olnud.

Nagu mainitud oleme me Michaeliga viimase nädala köhinud ja veidi nohused olnud. Michael veidi rohkem, mina veidi vähem. Üldises pildis saime me viimased aiatööd tehtud. Kuigi tõenäoliselt tuleb ikkagi veel üks kord aed üle vaadata, sest siin kestab sügis pikemalt kui Eestis. Eelmisel nädalavahetusel puhastasime Basseini samuti ära ja panime kokku. Kuna Michael oli üleemisel nädalal ekstreemselt kaua tööl siis ma lihtsalt sundisin, et a la pump läheb põlema kui ta tuppa läheb, õues istuma. Pühapäevaks oli tervislik jume tagasi ja tuju hea.. aga seda ei jätkunud kauaks.

Pühapäeval käisime Michaeli vanaisa sünnipäeval. Sinna selle tervise me jätsimegi, sest Michaeli onu tuli haigena külla ja sealt me oma viiruse saimegi. Põhimõtteliselt kõik kes sel õhtul seal tervetena istusid köhisid ja olid nohus kolmapäeva õhtuks. Hetkel on juba enesetunne parem ja vaikselt hakkame jälle terveks saama.

Muidu on me „kodune elu“ üsna rahulik. Viimasel ajal, kuna nädala sees me näeme heal juhul kokku kolm tundi, oleme hakanud nädalavahetuseti rohkem koos väljas käima. Eelmine nädalavahetus reedel käsime kohtingul uues söögikohas mis avati siinses uues ostukeskuses. Ostukeskus ei kõla eriti glamuurselt, aga restoran oli väga mõnus. Interöör oli väga hubane, mulle meeldisid eriti valgustus ja miljon küünalt mis seal põlesid. Teenindus oli samuti suurepärane. Toidu koha pealt saaksin vinguda, sest ma olen lihtsalt sama rooga paremini saanud. Nende menüü ei olnud samuti teab mis suure valikuga, sest rõhk selles kohas oli pigem õlledele ja nende degusteerimisele. Kokkuvõttes oli mõnus romantiline õhtu.

See nädalavahetus oli Michael reedel mega pikalt tööl ja laupäeval samuti, mis tõttu me otsustasime Johannaga, et lähme shoppama. Ma sain endale paar pluusi ja ühe kampsuni, ning ma ei suutnud ühte karvast jakki poodi jätta. Mulle on täiesti selge, et see oli üks ebapraktiline otsus, aga mulle nii meeldis see ja kõigele lisaks sobis ka. Autosõiduks on see samuti väga mugav – mitte liiga pikk ja liiga paks. Ma võin veel mõne põhjuse leida, miks mul seda jakki vaja oli, aga kui ma päris ausalt tunnistan, siis see oli üks neist „ma tahan“ ostudest.

„Töö elus“ on mul ühte-teist teoksil olnud. Järgmisel nädalal saan proovida ühe teise kolleegi tööd. Ma ootan juba põnevusega, sest siinkohal on võimalus miskit uut õppida ja edasi areneda. Samuti olen ma jälle oma asjadega peale tööreisi järjepeale jõudnud ja mõned katastroofid on samuti välditud.

Ma püüan natuke tihedamini kirjutada, aga ma ei saa kahjuks seda lubada. Tööjuures on paraku üsna palju tegemist ja sinna juurde ka uute maade avastamist, mis tõttu mõni teine asi jääb vahepeal unarusse.

Näiteks plaanis on järgmisel reedel sõita Alam-Austriasse siidreid proovima – Quick and Dirty. Me läheme sinna kolleegide grupiga ja jääme ööseks seal kandis hotelli. Ma juba põnevusega ootan kuidas see olema saab. Lisaks on Michaeli onul järgmisel nädalavahetusel sünnipäev, hetkel meid veel kutsutud ei ole, aga kunagi ei tea, millal see kutse tuleb.

Aeg läheb paraku nii kiiresti, et ei saa arugi ja juba on jälle pühapäeva õhtu. Hetkel on siin kõigele lisaks omavalitsuse valimised. See nädalavahetus valib Viin. See kord on tunduvalt põnevam vaadata kuidas inimesed otsustavad selle pagulaste teema tõttu. Võimalik on ka võimuvahetus, et sotside asemele tuleb hoopis parempoolsete vaadetega partei.

Eks elame ja näeme kuidas asjad edasi arenevad.

Ma soovin teile kena pühapäeva õhtut!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s