Michi 30

Nüüdseks on Michaeli kolmkümmend üle elatud ja vaikselt kipub rutiin tagasi tulema. Viimased kuu aega korraldsime ja plaanisime Michaeli sünnipäeva üsna intensiivselt. Kuna kõigil on nii erinevad päeva graafikud siis sai enamus asju läbi whats appi korraldatud.

Esmaspäev 21.03 läks nagu plaanitud. Me alustasime hommikut mõnusasti Schlumbergeri sektiga ja sõime hommikusöögi. Kella 11 paiku vedas end kohale Johann ja pool tundi hiljem tuli ka Fabian. Kell 12 lõunal käisime küla kõrtsis söömas. Kell 14:00 olime me jälle kodus ja kell 14:45 helistas juba Johann, kes oli samuti koju läinud, et tal ei lähe auto käima ja kas Michael saab talle järgi sõita. Suure torinaga sõitis Michael siis oma sõbrale järgi. Samal ajal helistas talle ka Julia, et ta ei saa tulla kuna peab kauem Slazburgis tööl olema, mis oli muidigi vale ja ta ootas juba mu märguannet, et nad saaksid Sabine juurest minema sõita.

 Sel hetkel kui Michael ära sõitnud oli, helistasin ma kõik läbi, et nad võivad tulema hakata. Kuskil poole tunniga oli meil maja esine dekoreeritud ja plakat üles pandud. Peale seda kui kõik oli ette valmistatud ja laud kaetud sai Johannile märguanne antud, et on aeg tulema hakata. Michael oli ikka päris sõnatu kui nägi, et kõik ootavad teda terrasil sekti klaas käes. Ta ei rääkinud esimesed kaks tundi suurt midagi.

26. märtsi elu ja olu ta teadis enam vähem juba ette, sest Sabine ei suutnud oma suud kinni hoida ja vihjas talle ühte-teist. Mind see muidugi õnnelikuks ei teinud, sest need mängud pidid ka üllatus olema.

Esimene mäng oli siis palvus. Julia luges “tänu palve” ette. See oli selline pila palve kus kõik rääkisid kaasa. Tekst oli lihtsalt naljakas ja mingit “piinliku” momenti sellega ei kaasnenud. Lihtsalt sünnipäevalaps sai tähelepanu keskmesse toodud.

 Teine mäng leidis aset enne õhtusööki ja see koosnes pila mänguasjadest. Näiteks kuna Michaelile käivad naabrid närvidele ja ta unistab uuest elukohast sai ta kingiks maja – mis oli tegelikult mängumaja. Ja siis üks kingitus oli auto – BMW – Brot mit Wurst (Sai Vorstiga), siis ta sai sinna otsa veel mähkmeid, peegli ja pakisupi. Igal asjal o noma n.ö. tähendus mis läks sinna BMW kilda.

Kolmas ja viimane mäng oli “beebi toitmine”. See seinses siis selles, et Sabine oli meisterdanud ühe suure lina kuhu olid kinnitatud sipukad ja lõigatud kätele augud ja peale augud. Michael pidid ühest august pea läbi panema ja käed sipukatesse jalgadeks. Ma pidin ka kaasa mängima ja minu käed läksid siis läbi nende aukude. Eesmärk oli siis Michaeli ilma, et ma tema nägu näeksin toita ja joota. Esimeseks oli kohe Bacardi breezer lutipudelis, siis beebitoit. Vahepeal pidin ka tema nägu puhuastama. Siis oli salaami pulk, õlu ja sigar. Pärast videot vaadates oli ikka päris lõbus.

 Kokkuvõttes võin öelda, et me jäime kõik peoga rahule. Väga lõbus ja tore oli, ning mõnus oli Michaeli ka vahelduseks üllatada ja tema käest kontroll olukorra üle ära võtta.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s