Päev 81 – garaaz plaaidtud ja imede ime

Garaaz sai plaaditud. Kuna aga meie plaatija on paras diiva ja reedeti ta ei tööta. Siis nädalavahetusel kargavad ehitusel ringi elektrikud.

Igal juhul oli meil täna esimene laks draamat. Alustuseks meie üllatuseks pidid tulema kõik vajalikud asjad kütteks. Me sellest muidugi midagi ei teadnud, sest siin on kombeks kõik sissesõidu teele vedelema jätta ilma ette helistamata. Muidugi kui keegi koha peal on siis küsivad allkirja ka. Meie plaatija saatis aga meie kütte sama targalt lihtsalt tagasi.

Okei. Pole probleemi… juhtub eksole. Siis tahtis me kütte paigaldusfirma esmaspäeval oma tööga pihta hakata. Probleem üks – plaadid pole veel vuugitud. Lahendus üks, Michi vuugib need homme ise ära. Probleem kaks… plaatija ei taha tööd teha kui need kütte panijad koha peal on. Ta tahab rahu saada ja ta ei taha, et keegi tema eest vuugib. See ei sobi. Kokkuvõttes lükkas Michi kogu selle kütte paigaldamise draama teisipäevale kui see vanamees on omadega garaazis ja tehnika ruumsi lõpetanud ja saab end oma ette kuhugi sauna või vannituppa või kööki peita.

Ausalt, kui neid plaatijaid veid rohkem oleks saadaks küll selle mehe kuu peale. Aga hetkel tundub, et oma tööd teeb ta hästi. Tuleb siis kaks nädalat ära kannatada ja helliku nõudmisi taluda.

Positiivsemal noodil: MEIL ON PÖÖNINGU TREPP!!!!!!! Lõpuks suutis see tüüp end kokku võtta ja selle asja ära lõpetada. Nüüd peab ta veel garaazis need tehnika ruumi ja panipaiga ruumi uksed kohandama, sest nad on liiga suured. Ja siis on kõik… ma ei taha seda meest enam näha.

Lisaks suutsid elektrikud jalad kõhu alt välja võtta ja on viimased kuus tundi tegutsenud ehitusel ja lubasid laupäeval ka tulla. Eks näis.

Ah jaa. Lisaks leidsime ehitajate viimase sõnumi ka meile mis Alex jättis.

“Kuhu kadusid 50 miljonit? Võib olla on nad tõkkeplaatide all?” Hahahaha… See on nr 1 nali ikka veel siin kandis. Nimelt 2015 enne jõule virutati firmas kus me Michiga sel hetkel tööl olime c.a. 50 milli ära… ja kuna Michi finants koha peal töötab… kes teab, kes teab? eksole 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s