76 päeva jäänud

76 päeva kolimiseni. Ehk mis hetkel toimub.

Ütleme nii, et Draama Queen Plaadipanija ikka nutab kui keeruline tema elu meie juures on. Eilne probleem oli siis, et põrand ei ole ühest kohast päris tasane. Mul hakkavad väikesed kahtlused selle vennikese osas tekkima, et kas ta teeb ikka oma tööd õigesti ja piisava kiirusega. Ta on selline old school vanake aga selle pideva vingumise peale tekib tunne, et äkki ta töö ei vasta n.ö. “uuema aja” nõuetele.

Nina tõmbus tal vingu ka selle peale kui nägi me duši äravoolu. Ta oli Michile öelnud, et sellist asja pole ta elu jooksul veel näinud. Tuleb ära öelda, et tegelikult on see mega lihtsalt paigaldatav ja plaaditav äravool. See pärast tekivatki igasugused kahtlused, et kas see tüüp teab mis ta teeb.

Lisaks minu arvates on ta üsna aeglane. Tãnase päeva jooksul jõudis ta kaks vannituba täielikult veekindlaks mättida ja siis ühe poolikult. See nädal me teda enam ei näe, sest tal pole aega…

Lisaks tuli välja üks väike probleem milleks on soojuspumba asukoht. Nimelt pidi me ehitaja selleks sokli tegema. Mis aga ära unustati on see sokkel. Õnneks selle sai Michi eilse päevaga ära organiseeritud. Homme peaks betoon valatud olema sokli jaoks ja elu läheb edasi. Reaalselt on seda vaja alles järgmiseks kolmapäevaks, sest täna alustati sisetöödega.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s